Odszkodowania

Jesteśmy specjalistami w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji zobligowanych do usunięcia szkody. Dzięki nam skutecznie i bez żadnych problemów odzyskają Państwo należne pieniądze.

Z naszego doświadczenia wynika, że osoba poszkodowana powinna unikać dochodzenia odszkodowania na własną rękę.

Tylko dzięki wyspecjalizowanej Kancelarii Prawnej można liczyć na uzyskanie pełnego odszkodowania, adekwatnego do rozmiarów doznanej szkody.

Przykład:

Pan Marek w 1997r. po wypadku komunikacyjnym w wyniku którego miał liczne obrażenia ciała otrzymał odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej w wysokości 15 tys. zł. Nasza kancelaria w 2011 roku po ponownej analizie dokumentów i wystosowaniu roszczenia uzyskała dodatkową kwotę 90 000zł. Gdyby sprawa była prowadzona od początku przez pełnomocnika pieniądze przyznane byłyby dużo szybciej

Nie pobieramy od naszych Klientów żadnych opłat wstępnych czy zaliczek, a rozliczenie następuje na zasadzie prowizji od uzyskanej kwoty. Całe ryzyko niepowodzenia sprawy bierzemy na siebie,

Przy tak skonstruowanej współpracy jesteśmy umotywowani by zakończyć sprawę szybko i uzyskać dla klienta jak najwyższą kwotę, bowiem do momentu wypłaty odszkodowania pracujemy za darmo, a wynagrodzenie naliczane jest procentowo od sumy, jaką uzyskamy od towarzystwa ubezpieczeniowego.

W wielu przypadkach osoby poszkodowane nie zdają sobie sprawy z możliwości dochodzenia zadośćuczynienia lub odszkodowania od firm ubezpieczeniowych jak i z wysokości realnych roszczeń z tego tytułu.

Należy tutaj szczególnie podkreślić, że im szybciej traficie do nas Państwo ze swoją szkodą, tym większa szansa na sprawne poprowadzenie sprawy i uzyskanie wyższej kwoty w najkrótszym możliwym terminie.

Korzystając z usług Naszej Kancelarii będziesz miał pewność, że Twoim roszczeniem zajmie się doświadczony specjalista w likwidacji szkód.